Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

07.01.2017 r. /sobota / o godz. 10 -tej został rozegrany V Świąteczno – Noworoczny Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej mężczyn w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu przy ul. Piastowskiej 5c.

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorami turnieju byli Centrym Sportu i Rekreacji w Suszu i drużyna Pałac Kamieniec. Turniej rozpoczął się uroczystym otwarciem przez vice burmistrza Zdzisława Zdzichowskiego. Na turniej nie dotarła drużyna TRANS-PIASKI ze względu na złe warunki atmosferyczne nie mogli wydostać się ze Starogardu Gdańskiego.
Turniej stał na wysokim poziomie a drużyny walczyły w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki. Wyniki niektórych meczów mogły by wskazywać na pojedynek jednostronny ale rzeczywistość na boisku była inna. Drużyny popisywały się mocną zagrywaką , grą blokiem i obroną w polu. Zaangażowanie i poświęcenie na boisku spowodowały że mecze stały na wysokim poziomie i dlatego obfitowały w wiele zagrań na wysokim poziomie. Od wielu lat organizowane są turnieje w Suszu ale ten był chyba z najniższą średnią wieku zawodników. W wielu drużynach zawodnicy nie przekraczali dwudziestego roku co uprawnia ich do udziału w rozgrywkach juniorskich w swoich województwach. Młodzi zawodnicy wystąpili w drużynach Pałacu Kamieniec środkowi bloku Wiśniewski Dawid , Rólkiewicz Roman i Buszko Tomasz którzy mają po dziewiętnaście lat a nie wiele starszy od nich Rólkiwiecz Robert oni już grają drugi lub trzeci sezon w drużynie z Gminy Susz.
Ale byli i starsi. Drużyna CSIR Basten Oldbo`y Kamieniec co prawda z podstawowego składu była tylko połowa zawodników ale i tak to dla tej piątki było dobrym przetarciem przed następnymi turniejami. Najbliższy turniej oldbo`y drużyna CSIR Bastek Kamieniec rozegra w miejscowości Turek 14.01.2017 r.
Drużyna z Kamieńca wystawiła dwie drużyny seniorskie w tym turnieju. Ponieważ do drużyny doszło sześciu zawodników. Czterech z nich to nowi Gliwa Paulo , Nejdrowski Łukasz , Masny Michał i Grzegorzak Paweł i dwóch nowych starych zawodników Szymański Mateusz i Poskier Tomasz.W każdej drużynie Pałacu wystąpiło po dziewięciu zawodników. Trener Łukasz Nikraszewicz mógł zobaczyć w grze wszystkich zawodników i na mecze ligowe wybierze optymalną czternastkę.   Drużyny na koniec zostały wyróżnione pamiątkowymi pucharami i dyplomami które wręczał i zakończył turniej vice burmstrz Zdzisław Zdzichowski. CSIR Pałac Kamieniec I :
Suski Sebastian , Suski Dawid , Rólkiewicz Robert , Wiśniewski Dawid , Buszko Tomasz , Nejdrowski Łukasz , Szymański Mateusz i Poskier Tomasz – libero , Waś Patryk – libero.  CSIR Pałac Kamieniec II :
Konkol Krzysztof , Gliwa Paulo , Kopaczel Paweł , Rólkiewicz Roman , Brzeziński Łukasz ,
Grzegorzak Paweł , Świstowski Tomasz i Masny Michał – libero , Wawer Wojciech – libero. Wyniki Gr – A AZS  Gdańsk        -    MGS Jędrychowo           2 : 0  / 15 , 16 /
CSIR Pałac Kamieniec II    -    AZS UMK  T0ruń           2 : 0  / 23 , 23 /
AZS UMK  Toruń        -    AZS  Gdańsk           0 : 2  / -16 , -22 /
MGS  Jędrychowo        -     CSIR Pałac Kamieniec II       0 : 2  / -15 , -13 /
AZS UMKToruń        -    MGS Jędrychowo           2 : 0  / 12 , 19 /
CSIR Pałac Kamieniec II    -    AZS  Gdańsk           1 : 2  / 23 , -15 , -7 / Wyniki  Gr – B CSIR Pałac Kamieniec I    -    ZBIERANINA Iława       0 : 2  / -16 , -21 /
CSIR Basten Kamieniec    -    BURZA  Glitajny           0 : 2  / -17 , 21 /
UKS Budowlanka  Toruń    -    ZBIERANINA Iława       0 : 2  / -14 , -22 /
CSIR Pałac Kamieniec I    -    BURZA  Glitajny           0 : 2  / -18 , -23 /
CSIR Basten Kamieniec    -    UKS Budowlanka Toruń       0 : 2  / -16 , -21 /
BURZA Glitajny        -    ZBIERANINA Iława       1 : 2  / 22 , -22 , -9 /
UKS Budowlanka  Toruń    -    CSIR Pałac Kamieniec I       1 : 2  / -23 , 25 , -12 /
ZBIERANINA Iława    -    CSIR Basten Kamieniec       2 : 0  / 23 , 22 /
BURZA Glitajny        -    UKS BudowlankaToruń       2 : 0  / 21 , 23 /
CSIR Basten Kamieniec    -    CSIR Pałac Kamieniec I       0 : 2  / -18 , 19 / Półfinały : CSIR Pałac Kamieniec    -    ZBIERANINA Iława       1 : 2  / -23 , 16 , -13 /
AZS Gdańsk        -    BURZA Glitajny           2 : 1  / 21 , -19 , 14 / Mecz o I m-ce
AZS Gdańsk        -    ZBIERANINA Iława       0 : 2  / -23 , -25 / Mecz o II m-ce
BURZA Glitajny        -    CSIR Pałac Kamieniec       2 : 0  / 24 , 23 / Mecz o V m-ce
CSIR Pałac Kamieniec    -    AZS UMK  Toruń           2 : 0  / 16 , 14 / Mecz o VII m-ce
UKS Budowlanka Toruń    -    MGS  Jędrychowo           2 : 1  / -20 , 23 , 10 / Kolejność : 1.  ZBIERANINA Iława
2.  AZS  Gdańs
3.  BURZA  Glitajny
4.  CSIR Pałac Kamieniec II
5.  CSIR Pałac Kamieniec I
6.  AZS UMK  Toruń
7.  UKS Budowlanka  Toruń
8.  MGS  Jędrychowo
9.  CSIR Basten Oldbo`y Kamieniec

 

przygotował: Piotr Zdzichowski

 

Galeria zdjęć autorstwa Agnieszki Szelbracikowskiej