Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Miłośnicy nocnego biegania zawitali po raz drugi do Susza na kolejną edycję biegu Night Run Susz 2018. 
 
 
 
 
Do stolicy Polskiego Triathlonu zjechali się zarówno mieszkańcy powiatu iławskiego jak i osoby z całego kraju. Biegacze wyruszyli na trasę o godzinie 21:30. Trasa prowadziła ulicami miasta oraz alejką wokół jeziora suskiego. Start i metę wyznaczono jak zawsze przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. Wiemy jak ciężko powtórzyć wynik z przed roku, jednak organizatorzy nie musieli się tym martwić ponieważ w Suszu wystartowało 340 zawodniczek i zawodników.
 
W kategorii OPEN mężczyzn wygrał Wojciech Kopeć z Olsztynka (Team Kopeć) z czasem 00:33:49, drugi na mętę wbiegł Mariusz Dembowski z Lidzbarka (H+H Polska) (00:34:05), zaś trzeci Łukasz Banaszewski z Grudziądza (PSP Grudziądz) (00:34:26). Wśród pań najlepsza była Alicja Misiak z Susza (00:37:42), druga była Natalia Ruchlewicz ze Sztumu (00:41:42), a trzecia z Kwidzyna (Runfitneska Kwidzyn) (00:42:43). Ponadto nagrodzeni zostali zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych.
 
Organizatorzy zawodów czyli CSiR w Suszu oraz Gmina Susz chcieliby podziękować wszystkim zaangażowanym w drugą edycję Night Run Susz: pracownikom biura zawodów za sprawną opiekę nad zawodnikami, grupie biegowej Rozbiegany Susz przy CSiR za pomoc w biurze zawodów oraz pakowanie pakietów startowych, wolontariuszom za pracę przy punkcie odżywczym i wręczaniu medali, Harcerskiemu Klubowi Ratowniczemu w Suszu i ratownikom medycznym ze Sztumu za opiekę medyczną, Przedszkolu Miejskiemu za przepyszny posiłek regeneracyjny, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu oraz Komisariatowi Policji w Suszu za profesjonalną obstawę ulic Susza, rowerzystom MTB Epidemia Cyklozy za prowadzenie wyścigu i jego zamknięcie, dla sklepu Mobilek Susz i Hotelu Karczmy Łabędź z Iławy za nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek z Susza. Ponadto chcielibyśmy podziękować mieszkańcom Susza za fantastyczny doping w trakcie zawodów i swoje punkty odżywcze dla zawodników.
 
Kolejna edycja Night Run Susz odbędzie się w drugi weekend lipca 2019 r., a zapisy wystartują w lutym 2019 r. Już teraz wszystkich zapraszamy.
 
 
Obszerna fotorelacja z biegu na stronach Focus on Sport.