Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II zaprasza na drugą edycję Zimowego Turnieju Piłki Nożnej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

 

 

 

 

 

Będzie to 25 finał, a dla nas drugi kiedy gramy razem z WOŚP. Tym razem będzie to odmiana halowej piłki nożnej jednak żeby było ciekawiej turniej odbędzie się nie tak jak zawsze na bramki futsalowe, a na bramki o rozmiarze 5x2! To nowość, ale chcemy wdrożyć coś innego do naszych turniejów i myślimy, że to się uda. Na pewno da to jeszcze więcej emocji oraz co najważniejsze dla kibiców więcej bramek. Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, a całkowity koszt zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Turniej odbędzie się w piątek 13 stycznia o godz. 18:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Zgłoszenia drużyn można dokonywać poprzez drogę mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz pod numerem telefonu: 728762239. Czas na zgłoszenie drużyny mają do 12 stycznia do godz. 21:00, tak żebyśmy mieli czas stworzyć system turnieju.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin turnieju [.pdf]

Formularz zgłoszeniowy [.pdf]