Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniu 27 stycznia rozegrany został drugi turniej w ramach Ferii Zimowych z Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.

Dziś rywalizowano w kategorii szkół gimnazjalnych. Zgłosiły się trzy drużyny, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Mecze trwały 2x8 min., a ostatnie dwie minuty liczył się efektywny czas gry. Co ciekawe każda drużyn zdobyła po trzy punkty i w ostatecznej kolejności liczył się stosunek zdobytych bramek. Turniej wygrała drużyna Dziki, drugie miejsce zajęło FC Susz, zaś trzecie Kamelełony. Do rozegrania został jeszcze jeden turniej, w kategorii open. TURNIEJ TEN ODBĘDZIE SIĘ 7 LUTEGO, A NIE 31 STYCZNIA. POCZĄTEK O GODZ. 9:00. Macie więcej czas na zgłoszenie swojej drużyny. Zgłoszenia możecie przynosić do biura CSiR oraz wysyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
WYNIKI TURNIEJU:
Dziki - Kamelełony 2-1
FC Susz - Dziki 3-2
Kamelełony - FC Susz 1-0
 
TABELA KOŃCOWA:
1. Dziki 3 pkt. 4-4
2. FC Susz 3 pkt. 3-3
3. Kamelełony 3 pkt. 2-2
SKŁADY DRUŻYN:
 
Dziki: Marcin Nadolski, Damian Przygocki, Przemek Szczepański, Dominik Zakrzewicz, Damian Rostkowski.
 
FC Susz: Patryk Romanowski, Bartłomiej Lewandowski, Mateusz Koper, Patryk Leński, Łukasz Nikiel, Jakub Lewandowski.
 
Kamelełony: Igor Fabiański, Patryk Dalkiewicz, Mateusz Mazur, Szymon Kowalski, Mateusz Rodak, Dawid Goryński, Mateusz Naworski.