Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Piłka nożna - Turnieje

W czwartek 9 września w hali CSiR Susz zorganizowany został międzyszkolny turniej piłki halowej.

W środę 24 stycznia odbył się kolejny turniej z cyklu Ferii Zimowych z CSiR Susz 2018. Tym razem rywalizowano w piłkę nożną.

Podczas obchodów Dożynek Gminnych, które odbędą się 3 września w Ulnowie odbędą się turnieje: piłki nożnej sołectw i w siłowaniu na rękę (arm wrestling).

W ramach obchodów Dni Susza 2017 w dniu 11.06.2017 na Orliku rozegrany zostanie turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Susza.

2 lipca 2017 na Orliku rozegrany zostanie turniej mini piłki nożnej z okazji rozpoczęcia wakacji.

W sobotę 4 lutego hala widowiskowo-sportowa Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu była gospodarzem drugiego Halowego Turniej Piłki Nożnej CSiR Football Cup 2017 – tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi.

Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II zaprasza na drugą edycję Zimowego Turnieju Piłki Nożnej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu dzisiejszym tj. niedzielę 6 marca w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków (rocznik 2007 i młodsi) o Puchar Prezesa KS Unia Susz w ramach 70 - lecia klubu.

W dniu dzisiejszym tj. sobotę 20 lutego w hali CSiR odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Unia Susz w ramach obchodów 70 - lecia tego klubu w kategorii trampkarz.

W niedzielę 7 lutego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej w ramach Ferii Zimowych z CSiR w kategorii Open.