Piłka nożna - Suska Liga Futsalu 2019/20

W sobotę tj. 8 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II byliśmy świadkami finałowej kolejki Suskiej Ligi Futsalu. Mieliśmy dostać odpowiedź, kto ostatecznie jakie miejsce zajmie w klasyfikacji końcowej.

W sobotę tj. 18 stycznia odbyła się 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyły się mecze, które mogły zadecydować o mistrzostwie SLF.

W sobotę tj. 4 stycznia rozegrano noworoczną 9 i 10 kolejkę Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II rozpoczęto rundę rewanżową. Miniona kolejka obfitowała przede wszystkim w dużą ilość zdobytych bramek.

W sobotę tj. 21 grudnia odbyła się 7 i 8 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Była to ostatnia kolejka rozegrana w 2019 roku w hali Centrum Sportu i Rekreacji. Warto odnotować, że była to najlepsza kolejka  z dotychczas rozegranych.

W sobotę tj. 14 grudnia odbyła się 5 i 6 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali suskiego Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II można było zobaczyć kilka ciekawych pojedynków, a to za sprawą Orła Ulnowo, który mocno przeciwstawiał dwóm potentatom ligi, Paszynin Auto Centrum Susz oraz Flashcars.

W sobotę tj. 7 grudnia odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 30 listopada, rozgrywki zainaugurowała Suska Liga Futsalu w sezonie 2019/2020.

przed nami kolejny, emocjonujący sezon Suskiej Ligi Futsalu. Początek rozgrywek już w najbliższą sobotę 30 listopada. Poniżej proezentujemy rozpiskę gier 1 i 2 kolejki.