Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Piłka nożna - Suska Liga Futsalu 2019/20

W sobotę tj. 8 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II byliśmy świadkami finałowej kolejki Suskiej Ligi Futsalu. Mieliśmy dostać odpowiedź, kto ostatecznie jakie miejsce zajmie w klasyfikacji końcowej.

W sobotę tj. 18 stycznia odbyła się 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyły się mecze, które mogły zadecydować o mistrzostwie SLF.

W sobotę tj. 4 stycznia rozegrano noworoczną 9 i 10 kolejkę Suskiej Ligi Futsalu. W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II rozpoczęto rundę rewanżową. Miniona kolejka obfitowała przede wszystkim w dużą ilość zdobytych bramek.

W sobotę tj. 21 grudnia odbyła się 7 i 8 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Była to ostatnia kolejka rozegrana w 2019 roku w hali Centrum Sportu i Rekreacji. Warto odnotować, że była to najlepsza kolejka  z dotychczas rozegranych.

W sobotę tj. 14 grudnia odbyła się 5 i 6 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. W hali suskiego Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II można było zobaczyć kilka ciekawych pojedynków, a to za sprawą Orła Ulnowo, który mocno przeciwstawiał dwóm potentatom ligi, Paszynin Auto Centrum Susz oraz Flashcars.

W sobotę tj. 7 grudnia odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

W sobotę tj. 30 listopada, rozgrywki zainaugurowała Suska Liga Futsalu w sezonie 2019/2020.

przed nami kolejny, emocjonujący sezon Suskiej Ligi Futsalu. Początek rozgrywek już w najbliższą sobotę 30 listopada. Poniżej proezentujemy rozpiskę gier 1 i 2 kolejki.