Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Piłka nożna - Akademia Piłkarska MT Unia Susz

W sobotę tj. 27 stycznia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2006 i młodsi. Organizatorem turnieju było CSiR oraz Szkółka Piłkarska Młode Talenty. W turnieju wzięło udział osiem drużyn.

Młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Unii Susz, a dokładniej podopieczni trenerów Kamila Jędrzejewskiego oraz Jakuba Wierzchowskiego w dniach 29.04 - 03.05 przebywali w Irlandii Północnej.

W niedziele 26.03 w hali CSiR rozegrany został turniej, w którym udział wzięło 9 drużyn w tym dwie drużyny naszych żaków trenera Jakuba Wierzchowskiego.

We wtorek 25 kwietnia na stadionie miejskim w Iławie przy ul. Sienkiewicza odbył się turniej ligowy Ligi Orlika grupy 19.

W poniedziałek 24 kwietnia nasza drużyna żaków trenowana przez trenera Jakub Wierzchowskiego wyjechała na pierwsze dwa ligowe mecze do Iławy.

W niedziele 26 marca  odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CSiR w Suszu rocznik 2008 i młodsi. W turnieju udział wzięło dziewięć drużyn, gospodarzem turnieju była drużyna Młodych Talentów.

11 marca dwie drużyny Młodych Talentów stawiły się na turnieju w Sztumie, w którym brało udział dziesięć zespołów.

W dniu 19.02 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej rocznik 2006 i młodszy organizowany przez CSiR Młode Talenty.