Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

We wtorek 25 kwietnia na stadionie miejskim w Iławie przy ul. Sienkiewicza odbył się turniej ligowy Ligi Orlika grupy 19.

 

 

 

 

 

Podopieczni trenera Kamila Jędrzejewskiego zmierzyli się z UKS Mały Jeziorak oraz Czarni Rudzienice. Trenerzy wszystkich drużyn dali możliwość grania każdemu zawodnikowi. Rozegrano mecze ligowe zaś w międzyczasie chłopcy i dziewczynki rywalizowali ze sobą tak, żeby charakter tych meczów miał czysto szkoleniowy więc wyniki były sprawą drugorzędną. Ich rywalizacja trwała dwie i półgodziny w typowo piłkarskiej pogodzie, gdzie deszcz nie przestawał padać, a młodzi adepci całkowicie nie zwracali na to uwagę i dzielnie rywalizowali.

Dla grupy orlik suskiej Szkółki Piłkarskiej był to ostatni sprawdzian przed zbliżającym się wyjazdem do Irlandii Północnej. Od soboty 30 kwietnia do środy 3 maja Ci młodzi chłopcy spędzą czas za granicami naszego kraju gdzie zwiedzą Irlandię Płn. oraz w międzyczasie zagrają w turnieju Castle Cup 2006. Ponadto zwiedzą stolice tego kraju czyli Belfast i aktywnie spędzą czas. Ponadto zagrają jeszcze mecz towarzyski z Glentoranem Belfast.
Cała ta inicjatywa to przede wszystkim dzięki Przemkowi Giblewskiemu, który to wszystko zapoczątkował i był inicjatorem Szkółki Piłkarskiej Unia Susz, a teraz mieszka z żoną w Irlandii Płn. w mieście Bangor. Warto dodać, że wyjazd ten nie odbyłby się dzięki Gminie Susz oraz Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II.
Cała relacja z wyjazdu będzie dostępna po powrocie, a wszystkie informacje z pobytu będziemy starali się podawać na biężąco.

 

ZDJĘCIA: