Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
W piątek tj. 11 maja na suskim Orliku przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się Turniej Eliminacyjny projektu Fundacji Orły Sportu pt. „Kocham Ręczną na Orliku”.
 W turnieju uczestniczyły Szkoły Podstawowe z klas czwartych z Gminy Susz. Turniej odbywał się przy słonecznej pogodzie, gdzie organizator turnieju Centrum Sportu i Rekreacji przygotował dwa boiska , tak ustawione żeby można było rozgrywać dwa mecze jednocześnie. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i miała okazje zrobić sobie zdjęcie na tle ramki z napisem „Kocham Ręczną na Orliku” oraz na tle baneru specjalnie przygotowanego na turniej.
W kategorii dziewcząt po zaciętej walce wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich, zaś w kategorii chłopców gospodarze ze Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu. Zwycięskie zespoły będą miały okazje reprezentować Gminę Susz na etapie wojewódzkim, który zostanie rozegrany w terminie od 21.06.2018 do 4.06.2018. Dokładne miejsce oraz termin będzie znane niebawem. 
 
 

ZDJĘCIA: