Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wybij się ponad klasyczne sporty, wejdź w świat adrenaliny, prędkości i kreatywności! Na zajęciach w naszej szkółce nauczysz się wszystkiego co będzie Ci potrzebne na rowerze i hulajnodze oraz poznasz jak wykorzystać je ponad przeciętnie.

 

72975463 1128482487354942 5063308972132401152 o

 

Podskoki, przeskoki, rotacje i wiele wiele innych, twój rower to nie tylko środek transportu ale i źródło kondycji oraz rozrywki!
Treningi będą odbywały się 4 razy w miesiącu pod okiem znanego wam instruktora, utytułowanego przez CSiR za swoje działania trenerskie, Hubert Rólkiewicz z Stowarzyszenie Sportów Xtremalnych SSX, ale nie zabraknie gości specjalnych.

 

Wszystkie zajęcia składały się będą z:
1.Części ogólnorozwojowej - będą to ćwiczenia fizyczne znacznie ciekawsze niż na lekcjach w-f! Zahaczając o dyscypliny takie jak gimnastyka akrobatyczna czy parkour nauczymy się jak dbać o swoją sprawność oraz kondycję.
2.Część właściwa - (najdłuższy blok zajęć) ćwiczenia skupiające się na poprawie umiejętności hulajnogowych oraz rowerowych.
3.Część końcowa/wyciszająca-jak sprawić by po treningu nie było zakwasów? Dzięki technikom zaczerpniętym z Jogi czy stretchingu sprawimy, że poczujemy się jak nowo narodzeni i zgromadzimy energię na następne zajęcia 
4* Dodatkowo Gry i zabawy- dzięki ciekawym (zapewniamy, że takich, jakie dla was przygotowaliśmy jeszcze nie znacie) grom i zabawom staniemy się nie tylko znajomymi ze skateparku, ale zostaniemy drużyną!

 

Dopiero zaczynasz i jeszcze nie masz sprzętu? Nie martw się!
Stowarzyszenie udostępni Ci kask, specjalistyczny rower lub hulajnogę wyczynową!

 

Informacje i zapisy w prywatnych wiadomościach lub pod numerem telefonu 791379384
Zajęcia w soboty na suskim skateparku o 13:30
Koszt miesięczny 120zł (4 zajęcia)
!ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


Od razu odpowiadamy na pytania: Tak, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu jak co roku również funduje Wam BEZPŁATNE dla uczestników zajęcia.

Jednakże z racji dobrej pogody jesteśmy w stanie zacząć już w marcu,równo z Iławą! Więc korzystamy!