Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zajęcia będą odbywały się w podobnej formie co treningi Olimpijskiej Szkółki w sezonie - z tym wyjątkiem, że pod dachem hali sportowej! Treningi poprowadzi Hubert Rólkiewicz ze Stowarzyszenia Sportów Xtremalnych SSX, ale nie zabraknie gości specjalnych.

 

ferie bmx slider

 

Wszystkie zajęcia składały się będą z:
1.Części ogólnorozwojowej - będą to ćwiczenia fizyczne znacznie ciekawsze niż na lekcjach w-f! Zahaczając o dyscypliny takie jak gimnastyka akrobatyczna czy parkour nauczymy się jak dbać o swoją sprawność oraz kondycję.
2.Część właściwa - (najdłuższy blok zajęć), ćwiczenia skupiające się na poprawie umiejętności hulajnogowych czy rowerowych.
3.Gry i zabawy - dzięki ciekawym (zapewniamy, że takich, jakie dla was przygotowaliśmy jeszcze nie znacie)> grom i zabawom staniemy się nie tylko znajomymi ze skateparku, ale zostaniemy drużyną!
4.Część końcowa/wyciszająca - jak sprawić by po treningu nie było zakwasów? Dzięki technikom zaczerpniętym z Jogi czy stretchingu sprawimy, że poczujemy się jak nowo narodzeni i zgromadzimy energię na następne zajęcia.

 

Termin zajęć: 20-24.01.2020 - w godzinach 14:00 - 16:00

Informacje i zapisy  pod numerem telefonu 791379384

jednorazowe zajęcia 2h- 20zł
cały tydzień (5dni po 2h)- 80zł


!ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!