Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W poniedziałek tj. 5 listopada odbyło się drugie spotkanie organizacyjne Suskiej Ligi Futsalu.

W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II zjawiło się jedenastu przedstawicieli drużyn, czyli o dwóch więcej w porównaniu do pierwszego spotkania. Zgłoszone drużyny to: Barański Drzwi, J.P. Partner, Don Corleone, Futsal Prabuty, Grupa Inco Susz, Flashcars, Moto Trans, Auto Handel Paszynin, Nie Mów Hop, Emilianowo, Błękitni Kopanina.

 

Omówione zostały kwestie systemu rozegrania rozgrywek, czasu gry oraz wybrana została komisja do podejmowania decyzji w sprawach spornych lub karania zawodników przy ich napomnieniach. Ponadto chcemy poinformować iż nadal czekamy na chętną drużynę, która chciałaby uczestniczyć w SLF ze względu na to, aby była liczba parzysta drużyn występujących w lidze, a co za tym idzie w terminarzu rozgrywek nie byłoby dużo przetasowań.

 

Chętnych prosimy o kontakt z organizatorem rozgrywek z ramienia Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu - Kamila Jędrzejewskiego pod numerem telefonu: 728762239.

 

Początek rozgrywek planowany jest na sobotę 24 listopada.
W przypadku kiedy Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej zadecyduje o tym, że będzie grana kolejka 24/25 listopada (wtedy właśnie Unia Susz gra derbowy pojedynek z Jeziorakiem Iława) rozpoczęcie rozgrywek nastąpi w sobotę 8 grudnia.