Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
W piątek 15 czerwca 33 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechało do Łodzi na XXIV Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. 
 
 
 
 
 
Młodzi sportowcy z naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w tej dużej imprezie, w której przez 2 dni rywalizowało ze sobą ok 2500 osób z ponad 80 miast w Polsce. Baza całej ekipy mieściła się w Szkole Podstawowej nr 23. Nasi zawodnicy startując na stadionie lekkoatletycznym AZS Łódź zbierali cenne doświadczenie, ale też zdobywali bardzo dobre miejsca w poszczególnych konkurencjach.
 
Na szczególne wyróznienie zasługuje postawa Julii Szmigiel, która biegała rewelacyjnie i na dystansie 60 metrów wywalczyła 4 miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej a do miejsca na podium zabrakło jej zaledwie 1/100 sekundy. Udział w tych zawodach na pewno zmotywuje wszystkich do jeszcze większej pracy i poprawiania swoich rekordów życiowych. Kolejna XXV edycja rusza już po wakacjach a uczniowie z naszej szkoły po raz drugi będą mogli rywalizować podczas „Suskich Czwartków Lekkoatletycznych”.
 
Opiekunami uczniów naszej szkoły podczas wyprawy do Łodzi byli: z-ca Dyrektora p. Włodzimierz Paliński oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Jakub Wierzchowski.
 
Opiekę ze strony rodziców sprawowała p. Lucyna Górnik a nad wszystkim czuwał kierownik wyprawy p. Andrzej Szysler.
 
 

PLIKI DO POBRANIA:

Biegi - eliminacje - wyniki [.pdf]

Biegi - półfinały - wyniki [.pdf]

Biegi - finały - wyniki [.pdf]

Techniczne - eliminacje [.pdf]

Techniczne - finały [.pdf]

 
 

ZDJĘCIA: