Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

SSS front strony 2

Jak co roku, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu uruchamia na czas wakacji bezpłatną wypożyczalnię sprzętu wodnego, która zlokalizowana jest w budynku scenicznym przy Plaży Miejskiej.

W sezonie letnim 2020 wypożyczalnia rozpocznie fonkcjonowanie w dniu jutrzejszym, tj. 2 lipca i będzie czynna przez 7 dni w tygodniu w godzinach: 10:00 - 18:00. Wyjątek stanowią dni z deszczową aurą, wtedy to korzystanie z usług wypożyczalni będzie niemożliwe.

 

Sprzęt jaki znajduje się na wyposżeniu wypożyczalni to:

- rower wodny

- kajaki 2-osobowe

- łódki typu Optymist

- łódka Omega (wymagany patent)

 

UWAGA!

Korzystający z usług wypożyczalni zobowiązani są do zapoznania się z poniżej opublikowanym regulaminem. Sprzęt znajdujący się na wyposażeniu wypożyczalni może być wypożyczony tylko przez osoby pełnoletnie!

 

wypożyczalnia artykul

 

wypozyczalnia regulamin

loading...

herb Gminy Susz profil CSiR Susz w serwisie Facebooklogo Suski Ośrodek Kultury logo UKS TRS SuszOrlik przy CSiR Susz Suska Liga FutsaluRozbiegany SuszSekcja LekkoatletycznaCrossfit Team Susz Orzeł UlnowoVolley Vasyl CSiR Susz KS Tęcza KamieniecKS Unia Susz Akademia PIłkarska Młode Talenty Unia Susz